Contactar

Per més información i consultes ompli, si us plau, el formulari a sota o truqui al (+34) 933 562 989.

Leave this field empty

Dades personals

*
*

Pressupost des de

fins a

Preguem ens envïi més informació sobre la seva sol·licitud d'informació


En enviar aquest formulari, accepta la Política de privacitat i els termes i condicions.

Li agraïm el vostre interés per la nostre empresa i els notres serveis.

(+34) 933 562 989
info@lucasfox.com
Visualitzar la informació de contacte de l'oficina regional de Lucas Fox

Premsa nacional i internacional
carrie@lucasfox.com

Oficines de Lucas Fox

  • Oficina Central Lucas Fox

    Pau Claris 108, pral.
    08009 Barcelona
    Espanya

    tel. (+34) 933 562 989
    fax (+34) 933 041 848
    info@lucasfox.com

  • Lucas Fox Turo Park

    Pau Casals, 9-11
    08021 Barcelona
    Espanya

    tel. (+34) 935 952 300
    fax (+34) 933 041 848
    turopark@lucasfox.com

  • Lucas Fox Ibiza

    Puerto Deportivo Santa Eulària
    Local 5 Zona IV

    07840 Santa Eulària del Río
    Ibiza
    Espanya

    tel. (+34) 971 590 630
    ibiza@lucasfox.com

  • Lucas Fox Mallorca

    Pau Claris 108, pral.
    08009 Barcelona
    Espanya

    tel. (+34) 933 562 989
    fax (+34) 933 041 848
    info@lucasfox.com

  • Lucas Fox Marbella

    Urb. La Alzambra, Local 2, Nueva Andalucía
    29660 Marbella
    Espanya

    tel. (+34) 951 319 994
    marbella@lucasfox.com

  • Lucas Fox Maresme

    Plaça de l’Ajuntament 7, baixos
    08328 Alella
    Espanya

    tel. (+34) 935 952 490
    fax (+34) 933 041 840
    maresme@lucasfox.com

  • Lucas Fox Madrid

    C/Prim 19, Bajo izq
    28004 Madrid
    Espanya

    tel. (+34) 912 900 182
    tel. (+34) 647 199 117
    madrid@lucasfox.com

  • Lucas Fox Valencia

    C/ Hernán Cortés 28
    46004 Valencia
    Espanya

    tel. (+34) 960 077 790
    tel. (+34) 609 250 048
    fax (+34) 933 041 848
    valencia@lucasfox.com

  • Lucas Fox Sitges

    Carrer Major, 34
    08870 Sitges
    Espanya

    tel. (+34) 935 952 550
    fax (+34) 933 041 848
    sitges@lucasfox.com

  • Lucas Fox Costa Brava

    Calle Forgas i Elias 6
    17255 Begur
    Espanya

    tel. (+34) 872 22 32 62
    fax (+34) 933 041 848
    info@lucasfox.com

  • Lucas Fox Andorra

    Pau Claris 108, pral.
    08009 Barcelona
    Espanya

    tel. (+34) 933 562 989
    fax (+34) 933 041 848
    andorra@lucasfox.com

  • Lucas Fox Portugal

    Pau Claris 108, pral
    08009 Barcelona
    Espanya

    tel. (+34) 933 562 989
    fax (+34) 933 041 848
    portugal@lucasfox.com